czwartek, 6 stycznia 2011

Pytania od czytelników :)

Jak się pisze ukośny napis? - zadane przez adamz06.
  • Zależy w jakim programie i w jaki sposób, czy ma być on pisany kursywą, czy też może odpowiednio zmodyfikowany, by stał się pisany nie w poziomie. Skonkretyzuj pytanie w komentarzu. :)

Chciałabym wiedzieć, czy można wycinać (np.) postacie w Photoscape? Jeśli tak, to proszę o poradnik albo instrukcję na maila: wikiwiki1999@wp.pl . Z góry wielkie dzięki. ;))) - zadane przez wikiwiki1999.
  • Niestety w programie Photoscape nie da się wycinać. :( Można wklejać wycięte już pandy na gotowe tła, ale wyciąć nie. Na rozwiązanie tego problemu polecam poradnik o wycinaniu w Photofiltre lub Photoshop. Jeśli nie posiadasz Photoshopa, możesz pobrać darmowego Photofiltre, lin znajdziesz w zakładce ''Programy do pobrania''. :) Poradnik również znajdziesz na naszej stronie. :)


Jak zrobić taki napis jak wy macie w nagłówku? - zadane przez Rudek.
  • Na naszej stronie znajdziesz poradnik wykonany przez Mounthains. Jest tam opisane jak zrobić to w Photoshop. :) PORADNIK>>


Jak zrobić napis w Photoshop? - zadane przez rudolfik123.
  • Cała tajemnica tkwi w przyborniku. :) Wystarczy poszukać symbolu z literą ''T'' (zaznaczyłam go czerwonym obramowaniem), kliknąć na obszar i dopasować ustawienia. Teraz masz do wyboru gdzie je ustawisz: w pasku na górze lub ramce obok. :)


pomocnik_na_panfu

3 komentarze:

Gosia pisze...

Aniu wejdź na swoją pocztę i przeczytaj najnowszą moją wiadomość ! :) wreszcie@onet.pl

pomocnik_na_panfu pisze...

Ok. :)

rudolfik123 pisze...

Dziękuje za odpowiedz :) To już wiem ;D

Prześlij komentarz

Twój komentarz zostanie opublikowany, gdy go zaakceptujemy. :)