wtorek, 23 listopada 2010

Grafika Panfu dziękuje :)  Właśnie otrzymałam najświeższe informacje dotyczące Konkursu Sztafetowego od Miku. Zaglądając na blog Maxa i Elli zobaczyłam, że przeszedł i nasz blog. Bardzo się cieszę, że nasi Reporterzy docenili starania jakie wkładamy w rozwój bloga. Nie zawiedziemy Was! Napisali o nas też kilka ciepłych słów:
grafikapanfu.blogspot.com: blog bardzo przydatny wszystkim czytelnikom, zawiera praktyczne wskazówki tworzenia różnego rodzaju grafik za pomocą różnych programów – nawet amatorzy zrozumieją! Redaktorzy nie skupiają się na sobie, lecz odpowiadają na potrzeby czytelników, pomagają im. Filmiki i treści tworzone specjalnie dla innych powodują, że odwiedzający bloga czuje się doceniony i zyskuje dodatkową wartość poprzez uczenie się wielu rzeczy. - Prawda, że to miłe? 
  Powinniście być z siebie dumni, bo już sam fakt, że dostaliśmy się do drugiego etapu to dla nas wielkie wyróżnienie i zaszczyt. Jedyne co mi pozostało to podziękowanie dla Was i centrali oraz prośba o uczciwe głosowanie na blogi znajdujące się na liście 2 etapu. Nie zmuszam nikogo do głosowania na nasz blog, głosujcie na swój ulubiony, bo to już nie ma aż tak wielkiego znaczenia jak samo wyróżnienie. Blog Panfu>> - tu można głosować na wybrany przez Was blog. :) Wszystkim osobom, które przeszły lub nie, składam najszczersze gratulacje, gdyż Wasze blogi są naprawdę super. Sprawdzałam w komentarzach linki i jestem pod wrażeniem. Dziękuję za wszystko.
  Chciałabym Was poinformować, że dostaję bardzo, bardzo dużo zamówień na grafikę - szczególnie na nagłówki świąteczne i dlatego czasem trzeba poczekać max. 2 dni, zanim się wyrobię ze wszystkim. Mam ustawioną kolejkę i według niej działam. Za te utrudnienia spowodowane ''szałem świątecznym'' serdecznie przepraszam. Zachęcam również do zamawiania grafiki u innych osób, nie tylko mnie. Zobaczycie, że ich prace są nawet o niebo lepsze od moich amatorskich dzieł. :) Wizytówki z adresami e-mail naszych dzielnych grafików, którzy zdecydowali się wykonywać prace na zamówienie znajdziecie TUTAJ>>. Zachęcam do zamawiania! :) Jeszcze raz dziękujemy.

5 komentarze:

Miley5555 pisze...

Aniu !
Mam wielką nadzieję na wygraną ; )

Miku_987 pisze...

Pamiętajcie kochani że jeżeli grafikapanfu wygra, to ania dostanie ten śliczny lizak bloggera. Chyba że zrobią wyjątek i każdemu z twórców bloga go przydzielą ;D

pomocnik_na_panfu pisze...

Pomyślmy o tym tak: ''wygraną już jest samo docenienie bloga w tym konkursie spośród licznych zgłoszeń''. :)

izabela104 pisze...

Mam nadzieję, że ten blog wygra :)

pomocnik_na_panfu pisze...

Cieszę się, że w nas wierzysz, ale jest wiele lepszych blogów, które na tą wygraną zasługują. Nie bądźcie rozczarowani. :)

Prześlij komentarz

Twój komentarz zostanie opublikowany, gdy go zaakceptujemy. :)